Search

Online Kvėpavimo praktikų seminarai


Šie seminarai - tai žinios ir įgūdžiai, kurie padės suprasti, kas tai yra kvėpavimo praktikos, kodėl kvėpavimas toks svarbus mūsų kasdieniniame gyvenime ir kaip galima sau padėti gyventi kokybiškesnį gyvenimą. Ciklas tiks ir tiems, kurie nori nori susipažinti su kvėpavimo pratimais ar technikomis, ir tiems, kurie jau dirba su savo kvėpavimu irj au turi tam tikrų žinių. Iš pirmo žvilgsnio tai bazinės žinios, tačiau viskas bus subalansuota su patyrimu, meditacijomis, tad tai bus praktinės dirbtuvės leidžiančios geriau suprasti kvėpavimo teoriją, kartu bus išsinešamas patyrimas su suvokimu.

Ką galėsite išsinešti iš šių seminarų?


* Žinias ir suvokimą apie kvėpavimo praktikas; * Suvokimą apie kvėpavimo praktikas tiek per vakarų mokslo atradymus, tiek per holistinio požiūrio prizmę * Pratimus, technikas ir meditacijas, kuriuos galėsite pritaikyti savo kasdienėje praktikoje; * Įgūdį, kaip atsipalaiduoti pasitel


kus kvėpavimą; * Įgūdį, kaip tonizuotis kvėpavimo dėka; * Suvokimą, kaip asmeniškai jums vertėtų padirbėti su kvėpavimu; * Daugiau sąmoningumo, dėmesingumo kvėpavime, kartu ir gyvenime; * Žinias ir įgūdžius, kaip keisti savo emocinę būseną, paleisti neigiamas


emocijas ir prisipildyti geromis emocijomis * Meditacinius patyrimus, vidines transformacijas.

Temos:Kovo 4 d. Taisyklingas kvėpavimas, atodūsis ir žiovulys, trys kvėpavimo zonos.

Kovo 11 d. Kvėpavimas ir nervų sistema. Hipervenitiliacija ir deguonies apykaita. Panikos atakos, nerimas ir stresas - sąsajos su kvėpavimu.

Kovo 18 d. Emocijos ir kvėpavimas, sąmonė ir pasąmonė, ribojantys įsitikinimai, jų transformacija.

Kovo 25 d. Sujungto kvėpavimo technika, gilesnis kvėpavimo patyrimas.

Balandžio 1 d. Sujungto kvėpavimo praktika, meditacija

Trukmė: 1,5-2 val Kaina: 64 eur


Vieno užsiėmimo kaina atskirai 27 eur

BŪTINA REGISTRACIJA: https://www.madhavi.lt/susisiekime

Apie mane: Esu medicinos gydytoja bei kvėpavimo terapijos specialistė. Praktikose vakarietišką mokslą jungiu su rytietiška išmintimi ypač vertindama holistinį požiūrį į žmogų. Tikiu kiekvieno asmens unikalumu tad suprantu, jog visų procesai yra skirtingi. Todėl savo veikloje itin reikšmingą vietą skiriu asmeniniam dėmesiui bei individualiam darbui.


https://www.facebook.com/events/422080038873624