Screenshot 2020-09-26 at 23.12.59.png
Screenshot 2020-09-25 at 17.25.06.png
MD-05_edited.png

Sveiki,

esu Ligita Ilgutytė - medicinos gydytoja bei sertifikuota kvėpavimo terapijos, sąmoningo kvėpavimo specialistė.

Kvėpavimo meno mokiausi pas puikius savo srities meistrus: Dalią Beatą Kasmauskaitę ir Dan Brule.

 

MANO ISTORIJA 

Prigimtis domėtis žmonėmis, jų asmenybėmis ir ligų prigimtimi pasireiškė jau vaikystėje. Kitas labai svarbus etapas gyvenime - medicinos studijos. Tuomet įgijau žinių ir suvokimo apie žmogaus anatomiją, fiziologiją bei psichologinius procesus. Kartu ieškojau būdų kaip nusiraminti, pagerinti produktyvumą, susitvarkyti su nerimu. Būtent šiuo laikotarpiu atradau jogą, meditacijas, garso terapiją, psichoterapiją, sąmoningumo praktikas bei kvėpavimo terapiją. Pastaroji man itin padėjo ir leido atsipalaiduoti, pasikrauti energija bei suprasti manyje vykstančius procesus dar giliau.  

 

 

POŽIŪRIS

 

Tikiu kiekvieno asmens unikalumu tad suprantu, jog visų procesai yra skirtingi. Todėl savo veikloje itin reikšmingą vietą skiriu asmeniniam dėmesiui bei individualiam darbui. Praktikose vakarietišką mokslą jungiu su rytietiška išmintimi ypač vertindama holistinį požiūrį į žmogų.

Asmeninė pokyčio patirtis, kai įtampos ir streso būsena pasikeičia į atsipalaidavimą ir džiaugsmą, dar labiau sustiprina ir įgalina dalintis praktikomis bei atradimais. Galiu pasakyti, jog tam prireikė ir drąsos, ir nuoseklumo, ir pastangų, tačiau ši transformacija verta viso to. Drąsiai teigiu - tai įmanoma!

 

KODĖL MADHAVI?

Madhavi - mano dvasinis vardas, tapęs ir veiklos vizitinė kortelė. Šis vardas iš sanskrito kalbos išvertus reiškia “Mylimoji”. Tai man kalba apie mielę, kiekvieno poreikį mylėti ir būti mylimu bei kurti gražų santykį su pasauliu.